תוצאות טוטו

משחקי המזל בישראל משחקים דרך מגוון רחב סוגי משחקים, אשר כוללים ביניהן משחקי מזל, הגרלות שבועיות, הגרלות יומיות ואפילו משחקי ספורט שונים. בכל אחד ממשחקים אלו נוכל להנות מרווחים נאים, הנאה ולא מעט מתח בין ממשחקי הכדורסל או הטניס ובין אם בהגרלות השבועיות אל מולן מצטופפות כיום לא מעט משפחות בימי שלישי ומוצאי שבת. אך את תוצאות הטוטו השונות נוכל כיום לראות דרך מגוון רחב של פלטפרומות, החל מהגרלות המתפרסמות בשידור ישיר או בתחרויות שונות דרך אתר הלוטו והווינר המרכז את כל תוצאות המשחקים השונים. לכן כיום קל יותר ורווחי יותר לא רק להשתתף באחד ממשחקי המזל, אלא גם לצפות בתוצאות.

משחקי הספורט

משחקי המזל המתבססים על משחקי ספורט שונים, נעים כיום בין ענפים שונים החל מבייסבול, ספורט מוטורי, טניס ועד לספורט מוטורי. כמובן שחובבי הכדורגל יכולים להנות ממגוון רחב של אופציות הימורים, ליגות מכל העולם החל מליגה אמריקאית, ליגת האלופות, ליגה ברזילאית ועד לליגה השנייה האנגלית, הליגה הנורבגית ואפילו השוודית. הימורי הספורט ובמיוחד בענף הכדורגל ניתן לנחש מגוון רחב של תוצאות שונות החל מכמות שערים במשחק כדורגל, הימורי מחצית ראשונה בכדורגל ועוד מגוון רחב של הימורים מליגות בכירות ברחבי העולם. את התוצאות כמובן ניתן לראות דרך אתרי הספורט השונים, אך גם לעקוב אחריהם דרך אתר ווינר טוטו המשלב בתוכו עדכונים חיים.

תוצאות לוטו וטוטו נוספות

מפעל הפיס מפעיל כיום מגוון רחב של הגרלות, אשר חלקן מתקיימות מספר פעמים ביום כמו הגרלות צ'אנס למיניהן, הגרלת 777 ועוד משחקי מזל שונים. את תוצאות הצ'נאס והגרלת 777 ניתן לראות מספר פעמים ביום, כאשר הגרלות הצ'אנס מתקיימות שבע פעמים ביום ושלוש פעמים בימי חג וערבי שישי ועוד פעמיים במוצאי שבת. הגרלת 77 מתקיימת פעמיים ביום חול, ואילו ההגרלה המרכזת הנחשבת להגרלת הלוטו מתקיימת פעמיים בשבוע, ביום שלישי ומוצאי שבת. משחק מזל זה נחשב לאחד המשחקים הפופולריים מבין ההגרלות השונות והקיימות, כאשר היא בהגרלה זו נולדו כבר עשרות מיליונרים ובכל שנה מצטרפים חדשים.